Cesta, jak pozitivně ovlivnit své zdraví,
ducha i tělo....

Fitness centrum - novinky, akce

ZMĚNA PROVOZNÍ DOBY

S platností od 1.2.2018 do odvolání se otevírací doba našeho centra mění takto:

PO – PA 16.00 – 20.00
SO – NE zavřeno

Děkujeme za pochopení.

Gymnastika pro děti

nebo-li přípravka na gymnastiku...

Jde především o pohyb jako takový, který je pro děti přirozený, a který jim během lekce dopřejeme v maximálně možné míře. Naše lekce pro děti, kterých součástí jsou také psychomotorické hry, rozvíjí především fyzickou všestrannost dítěte. Lekce čerpají primárně z jógy. Ta dětem pomáhá lépe vnímat své tělo a respektovat sebe i své okolí v nesoutěživém prostředí. Učí děti harmonii. Živé děti zklidní, málo aktivní naopak povzbudí k činnosti. Naučí děti odpočívat, rozvíjet jejich fantazii a pomáhá jim čelit stresovým situacím.

U skupinových lekcí pro věkovou kategorii 3 - 5 let jde především o pohyb a hru. Běháme, skáčeme, skotačíme, hrajeme si na zvířátka… Při cvičení zpíváme písničky, říkáme básničky nebo vykládáme pohádky. A při tom všem se ještě učíme zacházet správně a ohleduplně se svým tělem. U skupinových lekcí pro věkovou kategorii 5 - 9 let, kdy už se dětí umí o něco lépe soustředit, klademe důraz na detaily motoriky pohybu, správnost provedení jednotlivých cviků a rozvíjíme dech.

Naše lekce pro děti rozvíjí tedy především fyzickou všestrannost dítěte, kterou může v pozdějším věku použít jako odrazový můstek pro jakýkoliv sport.

VÍCE K TÉMATU Skupinová cvičení:

Skupinová cvičení
Aktuální rozvrh
D - Yogi Fly
D - Yogi BareS
Gymnastika - děti
Pilates
Pilates vs. Yoga
TRX závěsný systém
Yoga
Ceník