Zdraví a krása jdou ruku v ruce. Dejme jim šanci kráčet s námi co nejdéle....

Body care studio - novinky, akce

připravujeme….

O modeláži nehtů

Proč si upravit nehty právě tímto způsobem?

Jako součást vizitky každé upravené ženy jsou považovány i dokonale upravené nehty. Jenže zdravé a krásné nehty nadělila příroda málokomu a protože je přáním snad každé ženy mít krásné, dlouhé a pěstěné nehty, přichází na pomoc tzv. modeláž nehtů. Ta je doporučována nejen z důvodu estetických, ale i z důvodu slabých a lámavých přírodních nehtů či neblahého zlozvyku okusovat si nehty. Dnes již patří modeláž nehtů k samozřejmosti stejně tak, jako například návštěva kadeřnického salonu.

Gelová modeláž nehtů

V našem salonu dáváme přednost modeláži nehtů gelem. Materiál je pružný, lépe se s ním pracuje a výsledkem jsou nehty přirozeného vzhledu. Nové nehty jsou modelovány přímo gelem na šablony bez použití tipů a lepidel, což je nejšetrnější metoda prodloužení k nehtovému lůžku. 

Po modeláži následuje výběr barvy buď klasické francouzské manikúry, či potah celého nehtu. Pro lakování nabízíme nepřebernou škálu barev. A nejen to - nehty si můžete nechat ozdobit nejrůznějšími třpytkami, kamínky či malováním nebo tzv. stamping Nail Artem (razítkování).

 Ozdobený nehet se poté potáhne finální vrstvou čirého gelu, který barvu či zdobení zafixuje a nehty se krásně lesknou. Metoda gelové modeláže je považována za nejšetrnější.


VÍCE K TÉMATU Modeláž nehtů:

O modeláži nehtů
Techniky modeláže
Produkty
Adeptky na modeláž
Ceník