Zdraví a krása jdou ruku v ruce. Dejme jim šanci kráčet s námi co nejdéle....

Druhy masáží

Na profesionální úrovni Vám nabízíme následující druhy masáží

Klasická sportovní masáž - ovlivňuje celkový tělesný stav a výkonnost před i po sportovním výkonu a při fyzické aktivitě.Regenerační masáž - napomáhá rychlejší regeneraci po namáhavé fyzické aktivitě, odstraňuje únavu a uvolňuje.

Relaxační masáž - delší měkká, příjemná masáž s celkově zklidňujícím a relaxačním účinkem.

Masáž s odstraněním tzv. trigger points. Určeno pro klienty, u kterých je bolest v oblasti pohybového systému vleklým a dlouhodobým problémem. Objektivními zobrazovacími metodami se neodhalí žádné strukturální postižení, ale přesto bolest přetrvává. Příčina může být ve zkráceném svalu, ve kterém se nachází spoušťový bod, tzv. trigger point. Jeho ošetřením a použitím dalších technik jako protažení, teplo apod., může dojít k celkové úpravě v dané oblasti. Nejčastější diagnózy, u kterých je možno využít terapii pomocí spoušťových bodů jsou: bolesti hlavy a krční páteře, některé případy bolesti čelistního kloubu, syndrom bolestivého ramene, bolesti v oblasti bederní páteře a kyčelního kloubu, lupavá kyčel, skokanské koleno, bolesti v oblasti achillovy šlachy a další.

Indická masáž hlavy, antistresová - mimořádná masáž hlavy, která ulevuje od napětí a stresu. Dovede Vás k maximální relaxaci a uvolnění. Působí jako opravdový lék na různé bolesti a napětí ve svalech krku a ramen. Je prospěšná především díky tomu, že se praktikuje na částech, které jsou důležitými energetickými centry. Pokud je člověk ve stresu, hromadí se v těchto oblastech napětí, které se neustále hromadí a zapříčiňuje spoustu dalších bolestí. Také o výborných účincích této masáže na vlasy a pokožku není sporu.

Masáž s baňkami - provádí se plastovými baňkami bez využití ohně, je mírnější. Nebo také skleněnými bankami za využití ohně, je silnější. Bankování obecně má 3 hlavní účinky na organismus. Působí mechanicky skrze prokrvení a uvolnění napjatých svalů, reflexně ovlivnuje vnitřní orgány a aktivizuje lymfatický systém.

Masáž lávovými kameny- doporučuje se k odstranění stresu, nervozity, nespavosti, ke stimulaci krevního a lymfatického systému, podpoře detoxikace těla. Masáž je výbornou relaxací vlivem tepla nahřátých kamenů.

Masáž medem - provádí se na zádech za využití protizánětlivých, regeneračních, hydratačních a výživných účinků medu na kůži. Masáž uvolnuje napětí, oživuje organismus a jednotlivé orgány v těle. Pozor! Tato masáž není relaxační, ale detoxikační!


Před každou masáží je dobré nejen dodržet doporučenu přípravu, ale také naladit svou mysl na příjemný a uvolňující zážitek, čímž dojde k maximalizaci účinků masáže.

VÍCE K TÉMATU Masáže:

O masážích
Druhy masáží
Před masáží
Produkty
Kontraindikace
Ceník