Zdraví a krása jdou ruku v ruce. Dejme jim šanci kráčet s námi co nejdéle....

O masážích

Proč si dopřát masáž?

Masáž je nejstarším léčebným prostředkem založeným na doteku, který příznivě ovlivňuje celý organismus. Je terapií, kterou se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit zranění, zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí. Masáž by si rozhodně měli dopřát i lidé s bolestmi zad či lidé se sníženou pohyblivostí. Ideálním stavem je, pokud masáž působí preventivně, místo řešení konkrétního problému je tak spíše uvolňující relaxací.

Lidé obvykle vyžadují jen promasírování zad a šíje, ale po stránce rehabilitační či relaxační je však masáž celého těla mnohem příjemnější a užitečnější, rozhodně se do ní vyplatí investovat. Tělu se uleví i po jednorázové masáži, ale při pravidelných návštěvách jednou za 1 až 2 týdny budete pozorovat zlepšení nálady, kondice, příliv energie a chuti do života. Důkladné promasírování těla odstraní bolest a zlepší pohyblivost. Pro preventivní účely je vhodné navštívit maséra jednou měsíčně.

Dnes existuje více než 100 různých druhů masáží vycházejících z různých kulturních základů. V duchu našeho fitness centra a body care studia nabízíme tyto druhy masáží – sportovní, rekondiční a relaxační, a také některé speciální masáže, jako například masáž medem, baňkami či masáž spojenou s odstraňováním trigger points.

Účinky masáží lze prodloužit kineziotapingem. Více o této technice naleznete ZDE.

VÍCE K TÉMATU Masáže:

O masážích
Druhy masáží
Před masáží
Produkty
Kontraindikace
Ceník