Zdraví a krása jdou ruku v ruce. Dejme jim šanci kráčet s námi co nejdéle....

Body care studio - novinky, akce

připravujeme….

O kadeřnictví

Proč pečovat o vlasy?

V současné době se vlasy dají pokládat za chloubu a módní prvek, který by se měl pyšnit nejen svou originalitou, ale zejména kvalitou, hebkostí, jemností a leskem. Zdravé vlasy dodávají rovněž pocit sebevědomí a v okolí jsou chápány jako důkaz krásy a zdraví.

Vlasy plní hned několik funkcí, přičemž za nejdůležitější lze považovat ochranu hlavy před slunečními paprsky a samozřejmě již zmiňovanou funkci estetickou. Neměli bychom tedy na pravidelnou a opakující se péči o vlasy zapomínat. To, co nám předurčila příroda, změnit nelze, ale pokud vlasům poskytneme správnou domácí i odbornou péči přihlížející k jejich typu, můžeme jejich lepšímu vzhledu výrazně napomoci.

V našem moderním a útulném kadeřnickém salonku Vám nabídneme profesionální služby. Naší základní filozofií je poskytnout zákazníkovi či zákaznici módní střih za příznivou cenu, který okouzlí a zároveň je dobře nositelný a nenáročný na každodenní úpravu. Jakmile se objednáte na určitý čas, tento bude věnován pouze Vám. Postaráme se o Vaše vlasy s náležitou starostlivostí a péčí.

Abychom Vám byli ještě více nápomocní při péči o Vaše vlasy, připravili jsme dále v této sekci celou řadu užitečných informací, které Vám napoví, jak o vlasy správně pečovat i mimo služby v kadeřnickém salonu.

VÍCE K TÉMATU Kadeřnictví:

O kadeřnictví
Kadeřnické služby
3 D střih
Produkty
Typy vlasů
Problémy s vlasy?
Co jste možná nevěděli o vlasech...
Masáž hlavy
Ceník