Zdraví a krása jdou ruku v ruce. Dejme jim šanci kráčet s námi co nejdéle....

O infrasauně

Proč saunovat v infrasauně?

Infrasauna je produkt, jehož efektivita a povzbuzující účinky na lidský organismus byly otestovány již na olympijských hrách v Atlantě roku 1996. V současné době si díky právě těmto svým blahodárným účinkům a především nízkým provozním nákladům získává stále více a více příznivců. Poskytuje svým uživatelům radost ze saunování při relativně nízké teplotě. O nic však nebudete ochuzeni – s infračerveným teplem se dokonale uvolníte, vypotíte a zrehabilitujete celé tělo. Infrasauna je zároveň ideálním řešením pro ty z nás, kterým je klasická sauna ze zdravotních důvodů zapovězena. V naší infrasauně jsou instalovány značkové keramické infrazářiče německé výroby ELSTEIN typu FSR s odborným posudkem Ministerstva zdravotnictví a schválením Státního zdravotního ústavu. Tyto infrazářiče jsou již po desetiletí užívány v inkubátorech pro nedonošené novorozence nebo u pacientů s popáleninami.


Naše infrasauna je nadstandartně doplněna o solnou terapii, která se stala v dnešní době velmi oblíbenou přírodní léčebnou metodou. Je doporučována také lékaři, a to pro uvolňování minerálů a záporných iontů a jejich vliv na lidský organismus.
 V solích jsou obsažené minerální látky, které mají velmi příznivý vliv na lidský organismus. Při pravidelné aplikaci solné terapie se pokožka lépe prokrvuje. Solná terapie důkladně čistí lidský organismus, působí hojivě a podporuje schopnost pokožky vylučovat toxiny. Jedná se o přírodní léčebnou metodu, která v posledních letech zažívá obrovský rozvoj. Aby solná terapie působila co nejefektivněji, je zapotřebí využívat ji pravidelně.

VÍCE K TÉMATU Infrasauna:

Saunování
O infrasauně
Výhody infrasauny
Pravidla saunování
Využití ve fitness
Infrasauna očima lékařů
Kontraindikace
Ceník