Cesta, jak pozitivně ovlivnit své zdraví,
ducha i tělo....

Fitness centrum - novinky, akce

ZMĚNA PROVOZNÍ DOBY

S platností od 1.2.2018 do odvolání se otevírací doba našeho centra mění takto:

PO – PA 16.00 – 20.00
SO – NE zavřeno

Děkujeme za pochopení.

Vybavení

Co Vás u nás čeká?

Naše prostorné a z valné části klimatizované fitness centrum je vybaveno špičkovým moderním zařízením od italské firmy Panatta sport®. Je vyrobeno podle posledních vědeckých poznatků o biomechanice a dává záruku optimálního cvičebního zatížení bez nebezpečí nadměrného namáhání kloubů a šlach. Jakýmsi bonusem navíc je krásný design jednotlivých strojů.

Protože se jedná o sofistikované zařízení, doporučujeme minimálně první návštěvu absolvovat pod odborným vedením našich instruktorů.

Kardio zóna

Většina lidí míří do fitness center s cílem dosažení štíhlejší linie nebo zlepšení své fyzické kondice. To je také důvodem, proč patří kardio stroje mezi nejvyhledávanější a nejoblíbenější prvky vybavení těchto center. Dá se říci, že kvalitní kardio stroje jsou srdcem každého moderního fitness centra. I proto je naše kardiozóna vybavená profesionálními stroji z linie "BORA". Jde zejména o běžecké pásy, krosové trenažéry a stacionární kola. Součásti všech těchto strojů jsou prvky, které jsou uživatelsky velmi přátelské. Například ventilátory, snímače tepové frekvence, MP 3 přehrávače či přednastavené tréninkové programy.

Posilovna

Posilovací stroje profesionální linie "Fit EVO", kterými je vybavená naše posilovna, nabízí kromě jiného pneumatické nastavování obtížně nastavitelných prvků, dopomoci, jedinečnou sbíhavou biomechaniku a nezávislá ramena. Skladba vybavení je navržená tak, aby byla vyhovující pro muže i ženy, a to téměř všech generací.

Tělocvična

Moderně vybavená tělocvična pro skupinové sporty dospělých i děti.

TRX – závěsný systém

Pojmenování závěsného system TRX je z anglického originalu “Total-Body Resistance Exercise.”
 Umožňuje provádět cviky pro zatížení celého těla, a to za pomoci vlastní váhy a závěsného tréninku.

VÍCE K TÉMATU Fitness:

O fitness
Fitness bar
Kineziotaping
Nabídka
Naši klienti
Pravidla chování ve fitness
Tělocvična
TRX
Osobní pulsmetry POLAR
Vybavení
Ceník