Cesta, jak pozitivně ovlivnit své zdraví,
ducha i tělo....

Fitness centrum - novinky, akce

Slavíme čtvrté narozeniny ❣️

40 % sleva na všechny služby - kadeřnictví, pedikúra, kosmetika, fitko, platná od 13.11. do konce roku 2017.

Skvělá příležitost slavit s námi a vylepšit svůj vzhled pro období nadcházejícího adventu a Vánočních svátků

Připomínáme možnost podpory zdravotních aktivit ze strany zaměstnavatelů (FKSP) a zdravotních pojišťoven. Ptejte se, prosím, svých zdravotních pojišťoven a svých zaměstnavatelů!

TRX závěsný systém

Jaké jsou výhody cvičení na TRX?

▪ Minimalizace času přecházením od jednoho tréninkového stanoviště k jinému, pokud chcete procvičit různé tělesné partie.

▪ Při každém cvičení zapojujete své jádro (core). Jádro nejsou jen vaše břišní svaly! Vaše jádro obsahuje pánev, ABS, záda a svaly hrudníku. Je to jádro, které stabilizuje vaše tělo, rovnováhu a pružnost. Všechno, co děláte ve svém životě začíná jádrem, skláníte se na zem pro pero, myjete auto nebo hrajete s dětmi košíkovou. Silné a stabilní jádro je důležité pro prevenci poranění, a to nejen v dolní části zad, ale v celém vašem těle.

▪ Redukcí vlastní tělesné hmotnosti a gravitace můžete přizpůsobit svou fyzickou zdatnost tak, že své tělo pouze přiblížíte nebo oddálíte od kotevního bodu.
Nemusíte nikam chodit pro jinou sadu činek nebo přidávat větší zátěž na fitness stroji, stačí jen změnit polohu chodidel. To vám umožní provádět stále náročný trénink, čímž minimalizuje čas strávený pro přepnutí vhodné váhy (zátěže).

▪ Tradiční posilovací cviky se provádí v pohybu vpřed, vzad, tlaky, tahání a většinou vsedě. Příkladem je např. bench press, tlaky v sedě, dřepy s nakládací činkou. Žádný z těchto cviků nepracuje s vašim jádrem.

▪ Pohybujeme se v našem každodenním životě jen dopředu a dozadu? Odpověď je NE! Provádíme pohyby vlevo, vpravo, dopředu, dozadu, diagonálně atd. Nemyslíte, že bychom měli trénovat náš organismus stejně? To je přesně důvod, proč TRX pomáhá předcházet zraněním.

Při cvičení s TRX se můžete pohybovat v několika rovinách prostřednictvím různých cvičení. Vybudujete si silné a stabilní jádro a snížíte tak šanci možného zranění.

VÍCE K TÉMATU Fitness:

O fitness
Fitness bar
Kineziotaping
Nabídka
Naši klienti
Pravidla chování ve fitness
Tělocvična
TRX
Osobní pulsmetry POLAR
Vybavení
Ceník