Cesta, jak pozitivně ovlivnit své zdraví,
ducha i tělo....

Fitness centrum - novinky, akce

ZMĚNA PROVOZNÍ DOBY

S platností od 1.2.2018 do odvolání se otevírací doba našeho centra mění takto:

PO – PA 16.00 – 20.00
SO – NE zavřeno

Děkujeme za pochopení.

Naši klienti

Komu je cvičení v našem fitness centru určeno?

V současnosti, kdy je nabídka sportovních aktivit opravdu velmi široká, si jen stěží dokážeme vybrat tu správnou. Mnohé z moderních aktivit, které se nabízejí, škodí našemu pohybovému aparátu více, než mu pomáhají. Toto však obvykle poznáme opožděně. A přitom je volba tak snadná. Stačí se jen vrátit k léty prověřenému, jednoduchému procvičování, především svalových partií našeho těla, a to při respektování všech anatomických zákonitostí.

Ačkoliv je fitness vnímáno především jako preventivní zdravotní záležitost a životní styl pro mladší a střední generaci, rádi bychom v našem fitness centru poskytovali služby všem lidem napříč generacemi, včetně seniorů. Právě poslední jmenovaní mají nejčastěji různé potíže, jako jsou například bolesti hlavy, krční či bederní páteře, zad atp. Doufáme, že této skupině našich, společností často opomíjených spoluobčanů, dokážeme našimi službami jejich potíže minimálně zmírnit, zlepšit tak jejich kondici a tím i kvalitu života.

Nejsou to však jen senioři, na které bychom se rádi zaměřili více. Jsme připraveni být nápomocni i specifickým skupinám klientů, jakými jsou kupříkladu ženy či sportovní týmy, které mají nejen různou specifickou motivaci k pohybové aktivitě, ale i různé cíle. U žen jde velmi často o proces hubnutí či tvarování těla a u sportovních týmu především o zvyšování kondice a výkonnosti.

Ať jste tedy muž či žena, mladší či starší, zcela zdravý či se zmiňovanými zdravotními obtížemi, jste vhodným potencionálním kandidátem na služby našeho fitness centra.


Z bezpečnostních důvodů neposkytujeme služby v prostoru posilovny a cardio sálu osobám mladším 15-ti let!

VÍCE K TÉMATU Fitness:

O fitness
Fitness bar
Kineziotaping
Nabídka
Naši klienti
Pravidla chování ve fitness
Tělocvična
TRX
Osobní pulsmetry POLAR
Vybavení
Ceník