Cesta, jak pozitivně ovlivnit své zdraví,
ducha i tělo....

Fitness centrum - novinky, akce

ZMĚNA PROVOZNÍ DOBY

S platností od 1.2.2018 do odvolání se otevírací doba našeho centra mění takto:

PO – PA 16.00 – 20.00
SO – NE zavřeno

Děkujeme za pochopení.

Fitness bar

Samozřejmá součást fitness centra

Máme zde pro Vás připraven široký sortiment fitness suplementů, doplňků stravy i běžného občerstvení. V nabídce jsou obsaženy zejména produkty značky NUTREND. Značka NUTREND je oficiálním dodavatelem Českého olympijského výboru. Je tedy neoddělitelně spjata se sportem a do svého širokého portfolia doplňků výživy promítá bohaté zkušenosti ze spolupráce se špičkovými sportovci.

Pro nabrání svalové hmoty a provozování sportu kulturistika či fitness je důležitá kompletní sportovní výživa a pravidelné posilování vhodnými doplňky. Těmito mohou být proteiny či popřípadě aminokyseliny nebo obecně velmi známý creatin. Při rýsovacím tréninku je pak nutná vhodná dieta, při které mohou pomoci spalovače tuků. Vyzkoušet můžete také "carniform" nebo "super burner" a mnohé jiné….Proti žízni doporučujeme energetické nápoje "formdrink", "unisport" různých příchutí. Jako snack pak lze doporučit kupříkladu proteinové tyčinky.

Obsluha fitness baru Vám však nejlépe poradí, jak si správně zvolit z naší nabídky, t.j. vybrat si ty produkty, které jsou nejvhodnější pro Váš sportovní plán.

VÍCE K TÉMATU Fitness:

O fitness
Fitness bar
Kineziotaping
Nabídka
Naši klienti
Pravidla chování ve fitness
Tělocvična
TRX
Osobní pulsmetry POLAR
Vybavení
Ceník