Cesta, jak pozitivně ovlivnit své zdraví,
ducha i tělo....

Fitness centrum - novinky, akce

ZMĚNA PROVOZNÍ DOBY

S platností od 1.2.2018 do odvolání se otevírací doba našeho centra mění takto:

PO – PA 16.00 – 20.00
SO – NE zavřeno

Děkujeme za pochopení.

O fitness

Proč se věnovat pravidelně pohybu?

Současný způsob života není optimální. Většina z nás je neustále ve stresu, jezdíme autem, máme sedavou práci, místo chození do schodů volíme raději výtah a pohybové aktivity ubývají. Přímým důsledkem takového životního stylu je snižování naší tělesné zdatnosti a funkční stárnutí svalového systému. I proto neustále stoupá zájem o sportování, jde o snahu kompenzovat nedostatek pohybového zatížení a zmírnit jeho neblahé následky na náš organismus.

Být zdravý, být fit, zvládat denní starosti a prožívat plně svůj život, se stává významnou životní hodnotou.

Je ověřeným faktem, že pravidelné cvičení přispívá ke zlepšení zdraví a kvality života. Na každém z nás je tak rozhodnutí, do jaké míry změníme své chování a postoje k vlastnímu zdraví. Pokud se rozhodnete, že budete více fyzicky aktivní, budete jíst zdravější jídlo a zvolíte zdravější životní styl, je to skvělé, a je to první zásadní krok k vysněné postavě, zdravějšímu tělu, spokojenějšímu a šťastnějšímu životu.

Stejně tak, jako jsme každý jiný, tak i každému vyhovuje jiný styl cvičení. Aby si mohl každý vybrat pohybovou činnost, odpovídající svým potřebám a aktuální fyzické kondici, jsme zde pro Vás. V našem fitness centru Vás seznámíme se zásadami zdravého cvičení a individuálně poskytneme informace o tom, čemu je dobré se při sportování vyhýbat, co by bylo naopak dobré a prospěšné Vašemu zdraví, a mnoho dalších užitečných informací.

VÍCE K TÉMATU Fitness:

O fitness
Fitness bar
Kineziotaping
Nabídka
Naši klienti
Pravidla chování ve fitness
Tělocvična
TRX
Osobní pulsmetry POLAR
Vybavení
Ceník